بیانیه مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم بمناسبت فرا رسیدن روز قدس


بسم الله الرحمن الرحیم
 مسلمانان جهان باید روز قدس را روز همه مسلمین بلکه مستضعفین بدانند.
مقام معظم رهبری(مدظله)
امت اسلامی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، با تدبیر حکیمانه ی خورشید جماران و امام مستضعفان خمینی عظیم الشأن، گام در کارزار روز قدس می نهد.  خروش غیرتمندانه ی مسلمین پس از خویشتن‌داری ایام صیام، روز قدس را به روز تجلی و عظمت امت اسلام تبدیل کرده است.
ترویج فرهنگ مقاومت در برابر استکبار و تبلیغ اصل ظلم‌ستیزی و در یک کلام پرچمداری مبارزه با صهیونیست جنایتکار شعار بلند روزقدس است و خون مطهر شهدای سرافزار مقاومت و پیشاپیش آن  شهادت پرافتخارسردار مخلص سپاه اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی پیشران این قیام الهی است.
امسال روز قدس در تقارن با سالروز فتح خرمشهر در انتظار طنین الله اکبر مجاهدان و فاتحان قبله اول مسلمانان از سراسر جهان اسلام است. قطعا شرایط خاص شیوع ویروس کرونا مانع مطالبه‌ی نابودی غده سرطانی رژیم جعلی و اشغالگر فلسطین نخواهد شد. چراکه جهان امروز با حضور در فضای جدید و با بهره مندی از فناوری‌های نوین به تعامل گسترده‌تر و ارتباطات عمیق‌تر از گذشته روی آورده است. از جمله درک عمیق‌تری از خطر دنیاگیری آفات و آسیب‌های ناشی از تهاجمات طبیعی و سیاسی به یک کشور یافته است؛ و به یقین بی‌تفاوتی و انفعال در برابر رنج‌ها و استغاثه‌ی انسان‌های مظلوم و گرفتار را برنمی‌تابد و سرنوشت تمام جوامع بشری را متأثر از یکدیگر می‌داند.
انقلاب اسلامی ایران آرمان متعالی آزادی قدس را از سال‌های نخستین  پیروزی تا آغاز گام دوم دررأس مسائل جهان اسلام نشانده و صادقانه امت اسلامی را به همراهی فراخوانده است.  براین اساس مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم نیز با پیروی از پرچمدار حکیم و فرزانه امت اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) و هم‌صدا با وجدان‌های بیدار جهان، ضمن محکومیت طرح ننگین معامله قرن و گسترش اشغالگری سرزمین فلسطین از سوی جنایت‌پیشگان صهیونیستی و حمایت سردمداران روسیاه ایالات متحده آمریکا و همراهی خائنانه برخی از حاکمان مرتجع منطقه، از عموم مردم انقلابی و بصیر قم دعوت به‌عمل می آورد تا با فعالیت پرشور و خلاقانه خود در فضای مجازی به بزرگداشت یوم‌الله روز قدس پرداخته و به بیانات حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله) در این روز گوش جان سپرده و منویات معظم له را نصب‌العین خود قراردهند.

مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم
1399/3/1