✅ اعلام کاندیداهای مورد حمایت ائتلاف بزرگ پیروان امام و رهبری استان قم

004حجت‌‌الاسلام بنایی: اگر زودتر لیست می‌دادیم تخریب‌ها هم زودتر آغاز می‌شد

دبیرکل مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم  با اشاره به حمایت ائتلاف بزرگ پیروان امام و رهبری از حجت‌الاسلام موسی‌پور، جعفر رحمانی و نرجس نیازمند در انتخابات مجلس یازدهم گفت: اگر زودتر از این کاندیداها را اعلام می کردیم تخریب‌ها هم زودتر شروع می‌شد.
 حجت‌الاسلام علی بنایی در نشست خبری  این  ائتلاف که در موسسه طلوع مهر برگزار شد، با اشاره به تصمیم‌هایی که ائتلاف پیروان امام و رهبری در ادوار مختلف انتخاباتی برای معرفی کاندیداهای اصلح می‌گیرد، اظهار کرد: این ائتلاف از زمان تشکیل در ادوار مختلف و در انتخابات ها اعم از شورای شهر، مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری همواره تلاش کرده تا کاندیداهای شایسته ای را که توان خدمت به مردم دارند را معرفی کند.
وی با تاکید بر اینکه قم با فرهنگ و هویتی اصیل دارای نخبگان برجسته‌ای است افزود: این استان با وجود جوانان نخبه و اندیشمندان برجسته می تواند بهترین کاندیداها را در انتخابات پیش رو داشته باشد.
دبیرکل مجمع پیروان امام و رهبری در ادامه سخنان خویش با اشاره به حضور برخی افراد غیربومی برای کاندیداتوری از قم در مجلس شورای اسلامی گفت: این استان با داشتن افراد برجسته و جوان و نخبه نیازی به استقراض کاندیدا از دیگر شهرها ندارد.
بنایی با معرفی سه کاندیدای مورد حمایت ائتلاف بزرگ پیروان امام و رهبری بیان کرد: حجت‌الاسلام موسی‌پور، نرجس نیازمند و جعفر رحمانی سه کاندیدایی هستند که این مجمع از آنان در این انتخابات از آنها حمایت خواهد کرد.
وی با اشاره به برخی از دلایلی که موجب دیرهنگامی اعلام لیست مورد حمایت ائتلاف بزرگ پیروان امام و رهبری در استان قم شده است گفت: پیش‌بینی ما این بود که در صورت اعلام زودتر، تخریب‌ها هم زودتر شروع می‌شدند به همین دلیل اعلام فهرست تا این زمان به تاخیر افتاد.

✅ ائتلاف بزرگ پیروان امام و رهبری استان قم :
https://t.me/joinchat/C0t2WkUyAoGTbW7DVEgMfQ