✅بیانیه ائتلاف بزرگ پیروان امام و رهبری استان قم در خصوص انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

✅بیانیه ائتلاف بزرگ پیروان امام و رهبری استان قم در خصوص انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی
بسم الله الرحمن الرحیم

مقام معظم رهبری(مدظله):
اگر مردم کشــور خواهان تغییر و اصلاح در وضعیت اقتصادی و معیشتی خود هستند،  راه حل آن از طریق انتخابات، و برگزیدن افراد صالح و شایسته محقق خواهد شد.

✅قم تغییر می خواهد
مردم شریف بصیر و انقلابی قم
انقلاب اسلامی ایران در آستانه گام دوم خود این تجربه گرانبها را کسب کرده که رمز ماندگاریش حضور هرچه بیشتر در صحنه های اجتماعی سیاسی و بخصوص در انتخابات است و برگزاری هر انتخاباتی بمنزله دمیدن جان تازه در کالبد انقلاب و حفظ تحرک و پویایی آنست . همانگونه که بوضوح دیدیم  حضور کسترده مردم در راهپیمایی 22بهمن و بویژه حضور بی سابقه ملت  در تشییع پیکر پاک سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی چگونه وحشت در دل  دشمن افکند و چگونه خشم انقلابی  ملت های منطقه از ترور ناجوانمردانه را برانگیخت و باعث بیداری بیشتر آنها گردید
ملت ایران اسلامی دوم اسفندماه سال جاری، آزمون بزرگ دیگری را در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، پیش روی خود دارد. گذشته از جایگاه خطیر و تأثیرگذار مجلس شورای اسلامی در ساختار قانونی نظام جمهوری اسلامی و ضرورت مشارکت مردم در انتخاب نمایندگان خویش، این انتخابات از جهاتی حساس‌تر و تعیین‌کننده‌تر از انتخابات پیشین است؛ چراکه از سویی جبهه استکبار به سرکردگی آمریکا با تنگ‌تر کردن حلقه محاصره اقتصادی خود، بی‌صبرانه در انتظار دریافت پیام ضعف و سستی از جانب ملت ایران است و از سوی دیگر، وجود برخی نابسامانی‌ها و سوءمدیریت‌ها ، بدخواهان را امیدوار به عقب‌نشینی مردم از آرمان انقلاب کرده است. افزون بر این، انتخابات پیش رو مقدمه شکل‌گیری اولین مجلس شورای اسلامی در گام دوم انقلاب است و از این نظر می‌تواند تأثیر شگرفی در شکل‌دهی به آینده امیدبخش و افتخارآمیز انقلاب اسلامی داشته باشد. همه اینها ضرورت مشارکت مردم را در انتخابات مجلس یازدهم، مضاعف می‌سازد.
در این میان، قم به عنوان عش آل محمد و مهد انقلاب، همیشه در کانون توجهات دوستان و دشمنان در سراسر دنیا قرار داشته است؛ زیرا حضور حماسی و جریان‌ساز مردم قم در برهه‌های حساس قبل و بعد از انقلاب، پیوسته الهام‌بخش مردم سایر مناطق کشورمان بوده است. تردیدی نیست که مشارکت فعال مردم در عرصه انتخابات، در گروی شکل‌گیری فضای رقابتی و پرنشاط است. متأسفانه یک جریان سیاسی به منظور تضمین پیروزی خود در انتخابات، از مدت‌ها قبل کوشید با استفاده از ابزارهای مختلف، از شکل‌گیری چنین فضایی پیش‌گیری کند. جریان مورد اشاره به این منظور، از ترفندهای گوناگون نظیر مرعوب ساختن، تحت فشار قرار دادن و تخریب رقبای بالقوه سعی کرد تا فضایی سرد و یک‌طرفه را بر انتخابات قم حاکم سازد. یقیناً این رویکرد مخالف خواست مقام معظم رهبری مبنی بر «شکل‌گیری مجلس قوی با پشتوانه رأی بالای مردم» است.
رفع عقب‌ماندگی‌های تاریخی قم و تشکیل مجلسی قوی، نیازمند انتخاب نمایندگانی دردآشنا، متعهد، کارآمد، انقلابی، جهادی، فرهیخته و به دور از بازی‌های سیاسی و قومیتی است. کسانی که به قم و مردم آن به عنوان سکوی پرش می‌نگرند و با دامن زدن به تنش‌ها و اختلافات در پی نیل به آمال و اهداف خویش‌اند، نمی‌توانند تأمین‌کننده مطالبات بحق مردم قم باشند.
 ائتلاف بزرگ پیروان امام و رهبری استان قم در راستای انجام تکلیف دینی و ملی خود، ضمن دعوت مردم شریف ایران اسلامی و خصوصاً مردم انقلابی قم برای حضور در پای صندوق‌های رأی، بر این باور است که در برهه کنونی قم  برای رفع مشکلاتش نیازمند تغییرات اساسی در نگاه و شیوه مدیریت استان  است. دکتر لاریجانی نماینده سه دوره مردم فرهیخته قم در مجلس شورای اسلامی با عدم نامزد شدن در این دوره انتخابات پایه گزار این تغییر شدند. بی تردید تحقق این تغییر اراده وحضور گسترده مردم وفعالان سیاسی در قم را طلب می کند.
 در همین ارتباط ائتلاف بزرگ پیروان امام ورهبری استان قم با بررسی نامزدهای موجود و مدنظر قرار دادن ملاک‌های بیان شده توسط مقام معظم رهبری، ضمن تشکر از همه نامزدها، گروه ها و احزاب سیاسی که با حضور خود موجب رونق انتخابات شده اند آقایان حجت الاسلام و المسلمین محمدحسین موسی‌پور و دکتر جعفر رحمانی و نیز سرکار خانم نرجس نیازمند را به عنوان نامزدهای مورد حمایت خود در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه قم، معرفی می‌کند. امید است ملت بزرگ ایران با حضور گسترده و دشمن‌شکن خویش و انتخاب نمایندگانی شایسته، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام و انقلاب و شهدای گلگون کفن خصوصاً سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و بیعت دوباره با رهبر فرزانه انقلاب، بار دیگر دشمنان را از این مرز و بوم، مأیوس و ناامید سازند.

✅ائتلاف بزرگ پیروان امام و رهبری استان قم