بیانیه مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم در محکومیت اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

بیانیه مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم در محکومیت اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم
اقدام منفعلانه رئیس جمهوری آمریکا در تروریستی اعلام کردن نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، موجی از نفرت و انزجار را در میان گروه‌های مختلف امت انقلابی ایران با سلیقه ها و گرایش‌های گوناگون برانگیخت. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از آغاز تأسیس از سوی امام راحل عظیم الشأن و در طول چهار دهه حیات مبارک خود، سهمگین‌ترین‌ ضربه‌ها را بر پیکره تروریسم وارد کرده و دسیسه‌های مستکبران دنیا به ویژه رژیم آمریکا را در ایران، منطقه و جهان، بی‌اثر ساخته است. بی‌شک این کارنامه درخشان، خود دلیلی موجه برای بروز چنین حرکات کینه‌توزانه‌ای است.
سران کاخ سفید که حمایت تمام عیار از گروه‌های تروریستی هم‌چون منافقین و القاعده و داعش و جنایات رژیم صهیونیستی و حکام سعودی و سایر مستکبران منطقه و جهان را در کارنامه سیاه خود دارند، نهاد نظامی و مردمی برآمده از قانون اساسی کشورمان را تروریستی می‌خوانند. بدون تردید، حرکت اخیر رئیس جمهوری آمریکا نه تنها ذره‌ای از اقتدار سپاه پاسداران نمی‌کاهد، بلکه موجب محبوبیت بیشتر و کارآمدی این نهاد انقلابی خواهد شد.
همگان می دانند که این اقدام ترامپ،  ناشی از شکست پروژه های ایران هراسی و ناکامی های پی در پی در توطئه های مختلف علیه جمهوری اسلامی ایران و در راستای خدمت به صهیونیسم بین الملل و رژیم های وابسته به خود است.
آمریکا باید بداند که ملت غیور ایران یکپارچه به پیروی از امام راحل عظیم الشأن (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) حمایت و پشتیبانی خود را همچون گذشته از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام می دارد.
مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم ضمن محکوم کردن و فاقد ‌ارزش دانستن این اقدام جاهلانه سردمداران کاخ سفید، حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام می دارد و ضمن تبریک روز پاسدار به همه پاسداران سرافراز کشور، از همه جان برکفان این نهاد انقلابی می‌خواهد که تحت زعامت فرماندهی معظم کل قوا و با پشتیبانی همه جانبه ملت بزرگ ایران و اقشار و جریان‌های فکری، فرهنگی و سیاسی مختلف، تا محو تروریسم از منطقه و شکست جبهه استکبار به سرکردگی آمریکا از پای ننشینند و این قبیل کینه‌توزی‌های سابقه‌دار را دلیلی بر درستی مسیر افتخارآمیز خود بدانند.

مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم
98/1/20
Telegram.me/mhp_ir