سخنگوی مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم مطرح کرد: مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در قم برگزار می‌شود


Untitled7-1

سخنگوی مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم از برگزاری مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در قم به همت مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری و با حضور شخصیت‌های ملی خبر داد.
محمد رضا باقرپناهی سخنگوی مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم با تکیه بر لزوم برگزاری هرچه با شکوه‌تر جشن‌های پیروزی انقلاب گفت: آنچه قابل انکار نیست این است که ما در جنگ نرم دشمن که با هدف مأیوس کردن مردم انقلابی صورت می‌گیرد نباید در موضع دفاع قرار بگیریم ممکن است حملات دشمن بعضا موثر واقع گردد و خدای ناکرده مردم غیور ما گرفتار آسیب و اشتباه محاسباتی گردند که البته مثل همیشه این آرزوی دشمن محقق نخواهد شد و انشالله جشن‌های چهلمین سال پیروزی انقلاب که در جای جای این کشور برگزار می‌گردد به عنوان قرارگاه‌های مقابله با این جنگ نرم و رسانه‌ها به عنوان صدای بلند این ملت دشمن را زمین‌گیر خواهد کرد.
باقرپناهی افزود: همانطور که در چهل سال گذشته شاهد شکست‌های پی در پی دشمن در جنگ سخت بوده ایم در جنگ نرم نیز دشمن ما شکست ناپذیر نیست چون اعتقادات اسلامی و روحیه ظلم ستیزی و انقلابی مردم ما تغییر نکرده اما مقابله با جنگ نرم دشمن برنامه ابزار و لوازم خاص خود را می‌خواهد.
وی در خصوص موضع دشمن در این جنگ نرم گفت: با وجود اینکه در جنگ نرم موضع دشمن پنهان و پوشش دار است اما در این جنگ راهبردها و اهداف دشمن کاملاً آشکار شده جان بولتون در نشست گروهک‌تروریستی منافقین که در پاریس برگزار شد رسما اعلام کرد که انقلاب اسلامی نباید به جشنهای چهل سالگی انقلاب برسد یعنی اینها تمام عوامل و ابزار خود را به کار گرفته‌اند تا فضای فکری و روحیه انقلابی مردم ما را در هم بکوبند تا توان و انگیزه برگزاری جشن‌های پیروزی انقلاب را از مردم غیور و انقلابی ماسلب نمایند چون خوب میدانند که برگزاری جشن‌های پیروزی انقلاب یعنی آب پاکی روی دست آن‌ها ریختن است.
وی با اشاره به اهداف دشمن در این جنگ نرم اضافه کرد:تسلیم وهضم شدن ملت انقلابی ایران در نظام سلطه یکی از اهداف آنهاست چون آنها می‌خواهند از اسلام و انقلاب نه تنها در ایران بلکه در منطقه و دنیا خبری نباشد لذا اگر آنها بتوانند ملت ما را ناامید و تسلیم کنند به یکی از اهداف بسیار مهم خود دست یافته‌اند و عملیات روانی وسیعی را در این راستا تدارک دیده‌اند.
وی افزود: نفوذ و عملیات روانی دشمن برای مأیوس کردن مردم از نظام و بدبین کردن آنها به مسئولین برای تغییر در تفکر و رفتار مردم با ابزار و روشهای پیچیده و مختلف به گونه‌ای است که هیچ کس و هیچ نهادی مصون از این حملات و عملیات روانی نخواهد بود حتی نهادهای قانونگذاری قضایی و اجرایی و یا پایگاه‌های فکری و اعتقادی مثل حوزه‌های علمیه در معرض این تهاجم قرار گرفته‌اند.
باقرپناهی در رابطه باایجاد یأس در مردم افزود: متاسفانه در این جنگ نرم بعضی دانسته و یا نادانسته با دشمن همراهی می‌کند و به قول معروف بر سر شاخ می‌نشینند و بن می‌برند دمیدن روحیه یأس در مردم به بهانه‌های واهی را برای خود تشخص و انقلابی گری می‌دانند در حالی که این بازی در زمین دشمن است سیاه‌نمایی برچسب دروغ حتی با نمای انقلابی اینها همه اثر منفی در باورهای مردم نسبت به نظام دارد.
وی ادامه داد:سخنرانان و تحلیل‌گران جشن‌های پیروزی انقلاب به عنوان فرماند‌هان مقابله با این جنگ نرم تلقی می‌شوند و باید مراقبت کنند که بهانه به دست دشمن ندهند و خط تبلیغی دشمن رادر مأیوس کردن مردم و از راه فشارهای اقتصادی و تحریم‌های ناجوانمردانه افشا کنند.
سخنگوی مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری در خصوص بهره گیری از راهبردهای مقام معظم رهبری گفت:بهره گیری‌های شایسته از راهبردها و رهنمودهای مقام عظمای ولایت و تبیین این راهبردها و رهنمودها برای مردم و بازخوانی آنها از الزامات مقابله با خط تبلیغاتی دشمن است .
باقرپناهی در مورد انفعال دشمن افزود:امروز آمریکا و همراهان منطقه‌ای او در برابر پژواک انقلاب اسلامی ناچار به اقرار شده‌اند و قدرت و عظمت ملت ایران را در تحلیل‌ها و راهبردهای خویش نمی‌توانند مد نظر قرار ندهند.
وی در مورد لزوم تبیین‌اندیشه‌های ناب انقلاب اسلامی اضافه کرد: دهه فجر و سالگرد ورود امام راحل به ایران در سال ۵۷ فرصت مناسبی است برای تبیین‌اندیشه‌های ناب انقلاب اسلامی و امام رحمت الله علیه برای نسل جوان که امروز آماج هجمه‌های روانی دشمن قرار گرفته‌اند.
سخنگوی مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری در مورد چگونگی برگزاری مراسم دهه فجر توسط این مجمع اعلام کرد: مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم با تشکیل «ستاد مردمی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی»، ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، به دلیل تقارن این ایام با شهادت صدیقه کبری حضرت فاطمه زهرا (س) طی مراسم باشکوهی که در روز شنبه ۱۳ بهمن ماه ساعت 18/30 با حضور اقشار مردم شریف و انقلابی قم در محل سالن مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) واقع در میدان معلم قم و با حضور و سخنرانی شخصیت‌های ملی برگزار می‌کند.