بیانیه بمناسبت سالروز حماسه 9 دی

9deyنهم دی ماه 1388 برگ زرین دیگری در دفتر افتخارآفرینی‌های ملت ایران است؛ ملت بزرگی که انقلاب شکوهمند خود را با نام و یاد اباعبدالله الحسین(علیه السلام) و با اقتدا به شجاعت و ظلم‌ستیزی آن حضرت آغاز کرد و تا پیروزی کامل از پای ننشست و پس از پیروزی نیز با همان عقیده پاک و استوار در حفاظت از گوهر گران‌بهای انقلاب کوشید.
نهم دی روزی بود که مردم غیور ایران در حمایت از ارزش‌های والای انقلاب اسلامی، خصوصاً اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه و ابراز انزجار از حرمت‌شکنی‌های فتنه‌گران بیماردل، به صحنه آمدند و در یکی دیگر از گردنه‌های حساس تاریخ، قافله انقلاب را از شر راهزنان عنود و لجوج حفظ کردند و مسیر پرافتخار خویش را با پیروی از قافله سالار فرزانه و حکیم، ادامه دادند.
امروز با گذشت هفت سال از آن روز تاریخی، باید بررسی درس‌ها و عبرت‌های آن حماسه پرشکوه و حوادث تلخ پیش از آن در دستور کار جریان‌های سیاسی قرار گیرد تا دیگر بار رقابت‌ها و مجادلات سیاسی جناح‌های مختلف، هدف طمع‌ورزی دشمنان قرار نگیرد. فتنه 88 بار دیگر ضرورت توجه به منافع ملی، اصول اخلاقی و دشمن‌شناسی را برای جریان‌های سیاسی مختلف یادآوری کرد که اگر در سال 88 این اصول توسط همه گروه‌های نقش‌آفرین، مورد توجه قرار می‌گرفت، شاهد آن وقایع تلخ و خسارات جبران‌ناپذیر آن نبودیم.
مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم ضمن ادای شکر به درگاه الهی برای وجود رهبری چنین حکیم و مقتدر و ملتی چنین بصیر و استوار، هفتمین سالگرد حماسه تاریخی 9 دی را به محضر رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) و مردم همیشه درصحنه تبریک می‌گوید و احزاب و جریان‌های سیاسی را به وحدت در سایه ولایت با هدف پاسداری از کیان انقلاب، دعوت می‌کند
مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم
1395/10/08