به مناسبت سخنان مهم مقام معظم رهبری

rahbarبیانات اخیر رهبر فرزانه انقلاب در جمع پرشور مردم تبریز هم‌چون نسیمی حیات‌بخش، ابرهای تیره التهاب و تنش حاکم بر فضای سیاسی کشور را زدود و موج نشاط و امید را به قلوب دلسوزان انقلاب بازگرداند.

اوامر اکید مقام معظم رهبری(مدظله) مبنی بر پرهیز مسئولان از جنجال‌سازی‌ها و حاشیه‌پردازی‌های بی‌حاصل علاوه بر آن‌که برخاسته از جایگاه رفیع و منیع ولایت بود، دغدغه و خواسته قاطبه ملت وفادار ایران نیز هست.

ملتی که با تحمل همه فشارها و مشکلات هم‌چنان پای آرمان‌های انقلاب ایستاده و حضور گسترده و خیره کننده آنان در راهپیمایی 22 بهمن آخرین جلوه این مقاومت و پایمردی بود.

بی‌تردید ادامه این قبیل نزاع‌ها و جدال‌ها (آن‌گونه که برخی وعده آن را داده‌اند) آن هم در حساس‌ترین شرایط داخلی و خارجی جز خیانت به رهبری، ملت، نظام و کشور معنی دیگری نخواهد داشت.

کلام آکنده از اندوه و دل‌تنگی معظم‌له در رابطه با حادثه حرمت شکنی بارگاه ملکوتی حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) و اخلال در مراسم باشکوه یوم ا... 22 بهمن در قم و حرکت‌های خودخواهانه و خودسرانه‌ای از این قبیل، محور مهم دیگری بود که حجت را بر برخی مدعیان بصیرت و ولایت مداری تمام کرد.

جریانی که در طول سال های اخیر به سبب رفتار افراطی، غیرقانونی و غیرشرعی خویش بارها مورد عتاب و خطاب رهبری قرار گرفته است، اما با این حال نه تنها هیچ تغییر و تحولی در رویکردهای خویش در راستای تطبیق با مواضع رهبر معظم انقلاب نداده بلکه ولایتمداری و بصیرت را منحصر در گروه و قبیله خود می‌بیند و هرکسی خارج از این قبیله را در هر جایگاه و مقامی مستحق تهمت و اهانت و ناسزا می‌داند. بی‌تردید همان گونه که رهبر انقلاب اشاره فرمودند نهادهای مربوطه، موظف به برخورد با این جریان مخرب هستند و پس از این خطاب صریح، هرگونه کوتاهی در این زمینه گناهی نابخشودنی است.


مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم ضمن اعلام تبعیت از منویات دیدگاه حکیمانه رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله) همه مسئولان و نیز گروه‌ها و جریان‌های سیاسی را به اطاعت و تبعیت از ولایت فقیه دعوت می‌کند و امیدوار است پس از این بیانات روشن و روشنگر، فضای کشور شاهد تکرار این‌گونه بداخلاقی‌های سیاسی نباشد و مدیران اجرایی و تمامی کارگزارن نظام اسلامی در همه سطوح در عمل پای بندی خود را به اجرای فرامین رهبری به اثبات برسانند.

مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم
30 بهمن 1391