بیانیه در محکومیت اخلال در راهپیمایی 22 بهمن

22-bahman2(فرصت طلبان در قم ،دشمنان نظام و انقلاب را شاد کردند)
22 بهمن 1391 به یکی از روزهای ماندگار در تاریخ ایران اسلامی مبدل شد. روزی که ملت بزرگ ایران با وجود همه کاستی‌ها و ناراستی‌ها در عرصه اقتصاد و معیشت، با بصیرت همیشگی خود در صحنه دفاع از آرمان‌های انقلاب‌ اسلامی حاضر شدند و به بهترین نحو به خواسته رهبری معظم انقلاب اسلامی جامه عمل پوشاندند.

مردم با حضور اعجاب‌برانگیز خود اعلام کردند برخی کمبودها و کوتاهی‌ها، آنان را از پیگیری صراط مستقیم ولایت و هوشیاری در برابر توطئه‌های خصمانه دشمنان غافل نمی‌کند.

 

مردم شریف شهر مقدس قم نیز پا به پای مراجع عظیم الشأن و علمای اعلام با حضوری شکوهمندتر و چشمگیرتر از گذشته بار دیگر بر پایمردی و پایبندی خود به خط پر فیض انقلاب تأکید نمودند. اما در این میان گروهی اندک اما شناخته شده، طی برنامه‌ای از پیش طراحی شده، از حضور گسترده مردم دیار علم و جهاد و بصیرت به نفع امیال حقیر و اغراض باندی خویش نهایت استفاده سوء را کردند.

این جریان افراطی با حرکت زشت و فرصت‌طلبانه خود در ایجاد اخلال در سخنرانی نماینده محترم قم ورئیس مجلس شورای اسلامی علاوه بر آن که درصدد تضییع و مصادره حضور صدها هزار نفری راهپیمایان قمی برآمدند، با این حرکت تفرقه افکنانه دانسته یا ندانسته آب به آسیاب دشمن ریختند و به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) جدول دشمن را پر کردند. بی تردید اندکی بصیرت و ذره‌ای ولایتمداری می‌توانست مانع از انجام چنین اقدام دشمن‌پسندی آن هم در حساس‌ترین شرایط کشور شود و با حفظ قداست حرم مطهر کریمه اهل بیت (ع)، حرمت شکنی نمی کردند و بر خلاف فتاوای مسلّم مراجع عظام تقلید به اخلال در مراسم باشکوه 22 بهمن نمی پرداختند.


مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم ضمن تشکر از اقشار مختلف مردم بصیر قم به جهت حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن و ابراز تأسف و انزجار شدید از حرکت جمع محدود و شناخته شده اخلال‌گران، از نهادهای قضایی درخواست دارد؛ رسیدگی به تخلفات بی‌شمار این جریان را شجاعانه و بی‌توجه به فضاسازی‌های دروغین آنان در دستور کار خویش قرار دهند. بی‌شک ادامه این قبیل هتاکی‌ها و بی‌حرمتی‌ها که متأسفانه در شهر قم سابقه چندین ساله دارد، می‌تواند موجب خشنودی دشمنان انقلاب اسلامی و دغدغه دوستدارن انقلاب اسلامی و ولایت گردد .

مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم
22 بهمن 139