قدردانی از حضور پرشور در 22 بهمن

22-bahmanطلیعه سی و سومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، بر عموم آزادگان و مسلمانان جهان تبریک و تهنیت باد.
انقلابی که نقطه اتکاء آن، نه حمایت قدرت های خارجی و نه پشتوانه کودتای نظامی بلکه قدرت ایمان ملت مسلمانی بود که با دستانی تهی و به مدد هدایت های آسمانی امام شان به مصاف رژیم ستمگر و سفاک پهلوی رفتند و بزرگ ترین معجزه سیاسی تاریخ معاصر را آفریدند.


انقلابی که با هدف پیگیری آرمان های بلند دین مبین اسلام و با رهبری الهی مردی از تبار رسول الله (صلی الله علیه و آله) پدیدار شد و بر خلاف همه محاسبات و معادلات قدرت های مستکبر حاکم بر جهان، به پیروزی نشست.

انقلابی که با شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» سرآغازی بر حاکمیت ملت ایران بر سرنوشت خویش و قطع دست اجانب از دخالت در مقدرات کشور اسلامی مان شد.

امروز همه ناظران منصف به این حقیقت معترف اند که برکات خیزش بزرگ اسلامی ملت ایران در سال 1357 تنها محدود به مختصات زمانی و مکانی مرتبط با آن نمانده و با گذشت بیش از سه دهه تبدیل به بیداری بزرگ اسلامی شده که موجودیت و مشروعیت نظام سلطه بین الملل و دست نشانده های فرعون صفت آن در سراسر گیتی را به چالش کشیده است.

از این روی می توان مدعی شد که گذشت زمان نه تنها غبار کهنگی و فراموشی را بر این انقلاب بزرگ ننشانده، بلکه روز به روز جلوه های زیباتری از آن را به حق طلبان عالم عرضه کرده است.

مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم ضمن گرامی داشت یوم الله 22 بهمن و تقارن آن با ایام میلاد پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) و امام جعفر صادق (علیه السلام) اعلام می دارد، نیل به همه آرمان ها و اهداف بلند این انقلاب بزرگ و تاریخ ساز در سایه تبعیت از رهبری داهیانه خلف صالح خمینی کبیر (قدس سره)، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) و پایمردی و استقامت توده های مردم در برابر مشکلات و ناملایمات میسر خواهد بود.

بی تردید حضور با شکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال، پیامی رسا از پویایی و سرزندگی این انقلاب شکوهمند و موجب یأس و ناامیدی دشمنان طمع کار و کینه توز است.

مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم
22 بهمن 1391