بیانیه به مناسبت درگذشت مرحوم حاج باقر رسولی

 

بیانیه مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم به مناسبت درگذشت مرحوم حاج باقر رسولی  

انا لله و انا الیه راجعون

با کمال تأسف و تأثر و در نهایت ناباوری، برادر گرامی و متعهد آقای حاج باقر رسولی از جهان فانی رخ بر بست و به رحمت ایزدی پیوست.

ایشان از چهره های فعال و دلسوز جریان اصولگرایی در استان قم بود که توانست در طول فعالیت خود منشأ آثار و برکات فراوانی باشد.

عضویت در شورای مرکزی مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم، فعالیت در دفتر نماینده محترم ولی فقیه در پاکستان حضرت آیت الله طاهری خرم آبادی(دام ظله)،  عضو هیئت مؤسس بنیاد قرآنی مطاف مطهر، مدیر مسئولی هفته نامه امین قم، عضو هیئت مؤسس مؤسسه آموزش عالی طلوع مهر و مسئول

پدفتر حجتالاسلام والمسلمین بنایی نماینده محترم مردم قم در مجلس شورای اسلامی، بخشی از سوابق درخشان مرحوم رسولی بود.

مجاهدت خستگی ناپذیر در پیگیری رفع مشکلات استان قم و خدمت رسانی به مردم این استان، همیشه یکی از دغدغه های مقدس آن مرحوم بود.

تلاش شبانه روزی مرحوم رسولی در پیگیری رفع مشکلات مردم قم و تحکیم و تقویت پایه های جریان اصولگرایی، از او چهره ای ارزشمند و بی بدیل ساخته بود. بی تردید فقدان این شخصیت متدین و فعال، خسارتی سنگین و جبران ناپذیر خواهد بود.

مرحوم رسولی در کنار فعالیت های گوناگون اجرائی هیچ¬گاه از تحصیل و کسب علم و معارف اسلامی و تذهیب نفس و خودسازی در رسیدگی به فقرا غافل نشد و در همه حال مطالعه و تحصیل را ترک نکرد. چهره شاداب و خندان و کارگشایی وی زبانزد همگان بود و وفات نابه هنگام او غم سنگین و عمیقی را بر دل دوستان و علاقه مندانش گذاشت که تنها خداوند التیام بخش دلها و قلب هایشان می باشد. سعه صدر و ظرفیت بالای مدیریتی و اخلاق نیکوی وی برای همگان مثال زدنی است.

مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم ضمن عرض تسلیت این مصیبت به محضر خانواده محترم ایشان و جامعه اصولگرای استان قم، از درگاه الهی رحمت و مغفرت واسعه را برای روح آن مرحوم مسألت می کند.

مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم
پنجشنبه 19 آبان 1390