بیانیه به مناسبت گرامیداشت سالروز 13 آبان

 

 

 بیانیه مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم به مناسبت گرامیداشت سالروز  13 آبان


پس از گذار از برهه حساس انقلاب و دستیابی به اهداف اصلی آن در سرنگونی استبداد داخلی و زمینه سازی برای اجرای احکام نجات بخش اسلام، دانشجویان پیرو خط امام در روز 13 آبان که مصادف با سالروز تبعید حضرت امام خمینی(ره) و شهادت جمعی از دانش آموزان عزیز بود، با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بت پوشالی شیطان بزرگ را فرو ریختند و راه را برای دستیابی به مهم ترین شعارهای انقلاب شکوهند اسلامی، هموار نمودند.

بی تردید دستیابی به عزت، استقلال، الهام بخشی در عرصه جهانی و سایر آثار و برکات انقلاب اسلامی، بدون حرکت دانشجویان پیرو خط امام در 13 آبان 58 امری بسیار مشکل می نمود. همان گونه که نگهبانی و پاسداری از این آثار و برکات نیز در گروی حفظ و تعمیق نگاه دشمن شناسانه است.

اقدامات کینه توزانه و از سر استیصال هیأت حاکمه آمریکا نسبت به کشور و ملت مان در سه دهه اخیر، از جمله تحمیل جنگ هشت ساله، حمایت از گروهک های تروریستی، اعمال تحریم های اقتصادی، فشار در پرونده هسته ای، ایراد اتهامات بی اساس و ساختن پرونده های دروغین و تلاش در براندازی و ایجاد بحران های داخلی، شاهدی بر این مدعاست که آرمان های بلند انقلاب و هدایت های رهبری آن، به یکی از چالش های اصلی این رژیم در عرصه بین الملل مبدل شده است.

بر این اساس مسئولان محترم در سطوح مختلف باید توجه داشته باشند تا زمانی که انقلاب اسلامی در سایه هدایت های  رهبر معظم انقلاب، بر ماهیت اصیل خویش باقی مانده، تلاش برای برقراری رابطه از طریق برخی اظهارات منفعلانه و به دور از عزت و غیرت انقلابی، امری دور از عقل و منطق است و تغییری را در رویکرد کینه توزانه حاکمان آمریکایی در پی  نخواهد داشت.

مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم ضمن گرامی داشت سالروز تاریخی 13 آبان از اقشار مختلف مردم، خصوصاً دانشجویان و دانش آموزان دعوت می کند تا با حضور در مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان، ضمن تجدید پیمان با آرمان های انقلاب اسلامی و امام راحل، پیام الهام بخش مقاومت و ایستادگی در برابر استکبار جهانی را به گوش ملت های حق طلب و به پاخاسته در سرتاسر دنیا برسانند.


مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم
دوشنبه 13 آبان 1390