بیانیه به مناسبت بیانیه به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر؛ 3 خرداد 1386

 

  بیانیه مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم درخصوص سوم خرداد  روز مقاوت ایثار و پیروزی

 

شهر لاله های خونین را خدا آزاد کرد

سوم خرداد یادآور حماسه ای است که در تاریخ اتحاد ایرانیان ، نماد غیرت و همت دینی بوده و فرصتی برای جشن وحدت دوباره ساکنان ایران اسلامی به شمار می آید .

سرزمینی که هجوم بعثی های مزدور استکبار جهانی نتوانست یک وجب از خاکش را جدا کند و  ذلت و خواری را طوق همیشگی صدامیان کرد که وعده نصر خدا حتمی است و معجزه فتح الهی نصیب ملتی غیور گردید که در راه خدا استقامت ورزیدند و از سرزنش ها و تهدیدها و تحریم ها نهراسیدند .

و اما امروز ، خرمشهر را باید پایتخت اتحاد ایران بدانیم و همگام با مردم خون گرم جنوب ، این همسایگان خلیج فارس ، شعار وحدت را سرلوحه خویش قرار دهیم و اکنون که جهانیان  شاهد پیشرفت علمی و فناوری جمهوری اسلامی ایران بویژه در زمینه هسته ای است ،درس شهادت جوانانمان را مرور کنیم و گامی از حق مسلم خود عقب نشینی ننماییم  .

مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم سوم خرداد را گرامی داشته و امیدوار است که ملت انقلابی و شهیدپرور ایران اسلامی در پناه دعای حضرت ولی عصر (عج) و رهبری های حکیمانه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله) مسیر افتخار آمیز انقلاب اسلامی را تا انقلاب جهانی امام زمان (عج) طی کند و آرمان های بزرگ بنیان گذار انقلاب  را سرلوحه خویش قرار دهد .

                                                                                        مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم
3 خرداد 1386