بیانیه به مناسبت فرا رسیدن یوم ا... 22 بهمن

22-bahman2سی و چهارمین سالگرد طلوع خورشید درخشان انقلاب اسلامی بر ملت سرافراز ایران و همه ملت های آزاده جهان تبریک و تهنیت باد. انقلابی که نویدبخش رجعتی مبارک به ارزشهای الهی و اسلامی بود. انقلابی که متکی بر قدرت ایمان ملتی شجاع و مصمم بود. انقلابی که هیبت و هیمنه پوشالی همه قدرت های مستکبر دنیا را به سخره گرفت. انقلابی که محدود به هیچ حد و مرز نژادی و جغرافیایی نماند و وجدان آگاه و بیدار همه مستضعفان و آزادگان را در جای جای عالم مخاطب پیام بلند خویش ساخت. بی تردید پیروزی این انقلاب الهی جز با قدرت ایمان ملت مسلمان ایران، پیروی آنان از رهبری¬های پیامبرگونه امام امت (قدس سره الشریف) و وحدت کلمه توده¬ها و اقشار مختلف ملت میسر نبود. از این روی دشمنان در طول 34 سال گذشته از همه توان خود در راستای بی اثر ساختن این سه محور بنیادین بهره برده اند. تحمیل جنگ هشت ساله، هجمه سنگین فرهنگی و تبلیغاتی و محاصره و تحریم اقتصادی از جمله اهرم¬های اصلی فشار دشمن برای منصرف کردن ملت ایران از ادامه مسیر پر فیض و سعادت خویش است. اما حاصل این کینه توزی ها و نفرت انگیزی¬ها چیزی جز سرافکندگی بیش از پیش برای دشمنان و قدرت فزاینده و همه جانبه جریان انقلاب و مقاومت نبوده است. چرا که ملت بزرگ ایران پیوسته با بصیرت و بینش مثال زدنی خویش نقشه دشمن را خوانده و به مقابله با آن برخاسته است.
لکن آنچه که گاه آزردگی این ملت شریف و بزرگوار را به دنبال دارد، غفلت برخی مسئولان از وظایف اصلی خود و سرگرم شدن آنان به امور فرعی و انحرافی است. در ماههای اخیر در حالی که ملت غیور ایران، با صلابت و بصیرت همیشگی، دشمن را از رسیدن به اهداف خود از اعمال تحریم¬های بی سابقه، بازداشته است، گفتار و رفتار برخی مسئولان محل تأمل فراوان واقع شده است. بی توجهی آزار دهنده نسبت به نوسانات شدید قیمت ها و تورم کمرشکن و طاقت فرسا، اصرار بر انتصاب افراد مسأله دار به مناصب مهم و تأثیرگذار، التهاب آفرینی در فضای عمومی کشور با بیان مطالبی آکنده از حاشیه و مناقشه و ده¬ها حرکت غیر مسئولانه دیگر، همگی نشان از غفلت برخی مسئولان از وعده ها و وظایف خود و دوری آنان از آرمانهای اصیل انقلاب اسلامی است. حرکت تأسف بار و نگران کننده در جریان استیضاح وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی آخرین نمونه از این حاشیه سازی ها است.
مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم ضمن دعوت همه مسئولان به حرکت در چارچوب قانون، توجه به مشکلات اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه و اجتناب از تنش¬آفرینی¬ها و حاشیه سازی¬های بی حاصل و با تبریک مجدد سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، همه اقشار جامعه خصوصاً مسئولان را به وحدت حول محور ولی فقیه زمان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) دعوت می¬نماید و اعلام می دارد؛ با توجه به شرایط حساس داخلی و خارجی، حضور گسترده و پرشور همگان در راهپیمایی 22 بهمن، پیامی مأیوس کننده برای بدخواهان و دشمنان نظام مقدس اسلامی خواهد بود.

والسلام
مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم