بیانیه به مناسبت درگذشت مرحوم عسگر اولادی

asgaroladiبسم الله الرحمن الرحیم
رحلت مجاهد خستگی ناپذیر و یار دیرین امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مرحوم حاج حبیب الله عسکر اولادی موجب تأسف و تأثر شدید گردید.
حیات پر برکت آن شخصیت وارسته، مشحون از تلاش طاقت فرسا در راه تحقق آرمانهای والای اسلامی بود.
سالیان دراز تحمل حبس، شکنجه و انواع شدائد و سختی ها در دوران رژیم ستمشاهی، از او شخصیتی دلسوز و ثابت قدم در مسیر اتقلاب ساخته بود.
اعتماد بی بدیل امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب(مدظله) به آن چهره مبارز، نشان از اوج سلامت نفس و صلاحیت دینی، سیاسی و اخلاقی او داشت.
همراه کردن تقوا و پرهیزگاری با مبارزه و مجاهدت و قرین ساختن تکلیف‌مداری با فعالیت‌های جدی سیاسی و تشکیلاتی در طول شش دهه مبارزه، او را به اسوه‌ای از یک سیاستمدار مسلمان مبدل ساخته بود.
انس عمیق با قرآن، بصیرت مثال زدنی، اعتدال و میانه‌روی، شناخت تاریخ و درک تجربه‌های تاریخی عمیق و ارزشمند، از دیگر ویژگی‌های آن مرد میدان و جهاد بود.
نمایندگی ولی فقیه در کمیته امداد حضرت امام (ره)، تصدی وزارت بازرگانی، نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی، عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام، دبیر کلی جبهه پیروان خط امام و رهبری و دبیر کلی حزب موتلفه اسلامی، تنها سطوری کوتاه از طومار بلند نقش آفرینی متعهدانه او طی سالهای پس از انقلاب است.
مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری و جبهه پیروان خط امام و رهبری استان قم ضمن عرض تسلیت فقدان خسارت بار این عارف مجاهد به پیشگاه امام زمان(عج) مقام معظم رهبری(مدظله) و عموم دلبستگان به انقلاب و ارزش‌ها، برای روح آن مرحوم رحمت و مغفرت بی پایان الهی و برای بازماندگان و همرزمانش صبر و اجر مسئلت می‌نماید.

مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم
سه شنبه 14 آبان 1392