سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین بنایی دبیر مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم در دیدار اعضای مجمع با دکتر لاریجانی

 

 

 

 سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین بنایی دبیر مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم در دیدار اعضای مجمع با دکتر لاریجانی ریاست محترم مجلس شورای اسلامی

جبهه و مجمع  پیروان امام و رهبری استان قم از چندین سالی که فعالیت می کند در مسئله سیاسی و اجتماعی شهر ورود موثر و ثمر بخشی داشته است. درکل جبهه از چهارده تشکل كشوري و ملي و شش تشكل استاني برخوردار است.

 دوستان جبهه که در خدمتتان هستند با تأسي به راه و روش امام و مقام معظم رهبری این جبهه را از سالیان قبل در قم پایه گذاری کردند که به عنوان مجمع پيروان امام ورهبري شناخته شده است و بعدا در تهران به عنوان جبهه تأسیس شده و تشکل مختلف پیدا شد. مبنای کار در مجمع و در جبهه نگاه به رهنمودهای رهبری است تا رهنمود هایی که مقام معظم رهبری در مسائل سياسي دارند مورد اجرا و توجه قرار گیرد.

بصیرت كه مقام معظم رهبري اشاره مي كنند و در امور مربوط به فتنه  به عنوان يكي از مباحث ايشان است،.در قم تلاش کردند که بحث افزایی را توسعه بدهند و مواضع را روشن بکنند و به همین خاطر هم الان در خدمتشان هستیم که مباحثی که در مباحث جاری کشور و گزارشي كلي از جبهه خدمتتان بدهيم كه ان شاء ا.. مثمر ثمر واقع شود.

امروز كه مقام معظم رهبري نامي از عمار مي آورند و اين عمار مي فرمايند انسان احساس مي كند شهيد مطهري زنده است و عظمات، غيرت ديني و بصيرتي كه در شهيد مطهري بود هنوز هم وجود دارد. همان عظمت و غيرت ديني الگويي است كه ما همچنان در صحنه باشيم و از آرمان هاي آن شهيد بزرگوار حفاظت كنيم و حقيقتاً هم هنوز جاي شهيد مطهري بعد از  سي و يك سال خالي است و كشور هنوز نياز به فكر و اراده آن شهيد است تا در مراحل مختلف وارد عرصه شود.

در آستانه انتخابات شوراهاي شهر و روستا هستيم و اين انتخابات از چند جنبه براي ما قابل تأكيد است و رهنمودهاي شما در اين زمينه براي ما مؤثر است هرچند دوستان ما در جهبه پيگيري ها و زحمات شما را در سطح كلان براي آباداني و پيشرفت قم قدردان هستند.

در مورد عفاف و حجاب كه يكي از مسائل حساس و مورد توجه جامعه اسلامي است همانطور كه مقام معظم رهبري در ديدار با نماينده هاي روحاني مجلس در ديدار دوشنبه قبل اشاره كردند يكي از مشكلات همين مسئله است كه اگر محقق شود بخشي از ملزومات معظم له در بحث سلامت اجتماع محقق مي شود و ما مي توانيم از يك جامعه سالم با امنيت اخلاقي برخوردار شويم وگرنه مرز بندي هاي اخلاقي بيشتر خواهد شد و اشتباهات هم بيش از پيش صورت خواهد گرفت. در پايان جمع دوستان را معرفي مي كنم :

جناب آقاي زنگي از فضلاي قمي و اعضاء موتلفه اسلامي

جناب آقاي مهندس وكيلي از جامعه اسلامي كارمندان

جناب آقاي داستاني از مجمع اصولگرايان استان قم

جناب آقاب اربابي از مجمع هماهنگي پيروان امام و رهبري

جباب آقاي رنگرز از مجمع كارگران استان قم

جناب آقاي معمار زاده از جامعه اسلامي فرهنگيان

جناب آقاي شير محمدي از جامعه اسلامي ورزشكاران

جناب آقاي مهندس باقر پناهي از جامعه اسلامي مهندسين

جناب آقاي داوودآبادي از جامعه اسلامي پزشكان

و جناب آقاي دكتر محمد رضايي از كانون نويسندگان قمي